DÜNYA UZAY HAFTASI GUHEM KİTAPÇIKLARI YAYINDA

DÜNYA UZAY HAFTASI GUHEM KİTAPÇIKLARI YAYINDA


Her yıl 4 – 10 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Dünya Uzay Haftası’nın Türkiye Koordinatörü olan GUHEM, öğretmenlerle çalışmalarına hızla devam ediyor. Bilime ve uzaya tutkulu, gelecek nesillere uzay alanında liderlik etmeye istekli öğretmenler ve eğitimcilerle bir araya geldiğimiz GUHEM ÖĞRETMEN ELÇİLERİ AĞI’na sizler de katılabilirsiniz. Bu ağda, öğretmenlerle düzenli çevrimiçi buluşmalar gerçekleştiriyor ve Dünya Uzay Haftası’nda neler yapabilecekleri konusunda onlara yol gösteriyoruz.  

Aynı zamanda Dünya Uzay Haftası etkinlikleri kapsamında GUHEM’in hazırlamış olduğu Dünya Uzay Haftası Bilgi Kitapçığı ve Dünya Uzay Haftası Etkinlik Kitapçığı’nı da siz öğretmen ve eğitimcilerin kullanımına açmış bulunmaktayız. Bu kitapçıkları, Dünya Uzay Haftası için oluşturduğumuz Türkçe internet sayfamıza tıklayarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

Sizler de okullarınızda, bağlı olduğunuz eğitim kurumlarınızda Dünya Uzay Haftası kapsamında etkinlikler düzenleyebilir ve uzaya meraklı genç nesillere ilham olabilirsiniz. GUHEM ekosisteminde yer almak isteyen tüm öğretmenleri GUHEM Öğretmen Elçileri Ağı’nın katılmaya davet ediyoruz! 

GUHEM Öğretmen Elçileri Ağı başvuru formu: https://bit.ly/GUHEMöğretmenAğı
Dünya Uzay Haftası GUHEM Bilgi Kitapçığı ve Etkinlik Kitapçığı: https://uzayhaftasi.com/