BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgileri
Bizi Takip Edin!

Toplu Taşıma Ulaşım Yöntemleri

Şehir Merkezinden…
GUHEM’e şehir merkezinden toplu taşıma ile ulaşabilmek için 18, 19, 19/E, 96 ve 99 numaralı belediye otobüslerine binilebilir.

18
Merinos Parkının hemen yanında yer alan Merinos Metro İstasyonu yanındaki (İzmir yönü istikametindeki) otobüs duraklarından yaklaşık 20 dakikalık bir yolculukla tam olarak GUHEM önündeki durağa ulaşılabilir.

19
Koğukçınar – Adliye arasında çalışan ring hattı kullanılarak yaklaşık 15 dakikalık bir yolculuk ile tam olarak GUHEM önündeki durağa ulaşılabilir.

19/E
GUHEM – Çekirge Devlet Hastanesi arası çalışan ring hattı kullanılarak tam olarak GUHEM önündeki durağa ulaşılabilir.

96 ve 99
Merinos Parkının hemen yanında yer alan Merinos Metro İstasyonu yanındaki (İzmir yönü istikametindeki) otobüs duraklarından yaklaşık 15 dakikalık bir yolculukla İstanbul yolu üzerindeki Özdilek AVM karşısında bulunan Köfteci Yusuf önündeki durakta inerek Özdilek AVM karşısındaki ara yoldan Doğu istikametinde 5 dakikalık bir yürüyüş ile GUHEM’e ulaşılabilir.

Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden…
GUHEM’e Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden toplu taşıma ile ulaşabilmek için 95/B ve 97/B numaralı Terminal otobüsleri kullanılarak yaklaşık 12 dakikalık bir yolculukla tam olarak GUHEM önündeki durağa ulaşılabilir.